Iskola a társadalmi térben és időben kötetek

p, 2021/04/30 - 10:03 -- Deli Kitti

IMPRESSZUM

Iskola a társadalmi térben és időben

Kiadó: "Oktatás és Társadalom" Neveléstudományi Doktori Iskola

Sorozatszerkesztő: Ambrusné Kéri Katalin, Forray R. Katalin

A digitális változat ISSN száma: 2064-6348

A nyomtatott változat ISSN száma: 2062-1558

A szerkesztőség címe: PTE „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, 7624 Pécs, Ifjúság u. 6.

(A digitális kiadványok a kötetek bibliográfiai adataira kattintva az alábbiakban elérhetőek.)

Ács-Bíró Adrienn – Maisch Patrícia – Molnár-Kovács Zsófia (szerk.) (2021): Iskola a társadalmi térben és időben IX. PTE BTK „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 273.

Maisch Patrícia – Molnár-Kovács Zsófia – Szabó Hajnalka Piroska (szerk.) (2021): Iskola a társadalmi térben és időben VIII. PTE BTK „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 301.

Maisch Patrícia – Márhoffer Nikolett – Molnár-Kovács Zsófia – Szekeres Nikoletta – Szücs-Rusznak Karolina (szerk.) (2021): Iskola a társadalmi térben és időben VII. PTE BTK „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 212.

Márhoffer Nikolett – Szalacsi Alexandra – Szücs-Rusznak Karolina (szerk.) (2015): Iskola a társadalmi térben és időben VI. PTE „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 276.

Andl Helga – Molnár-Kovács Zsófia (szerk.) (2015): Iskola a társadalmi térben és időben V. PTE „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 310.

Andl Helga – Molnár-Kovács Zsófia (szerk.) (2014): Iskola a társadalmi térben és időben 2013. PTE „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 189.

Andl Helga – Molnár-Kovács Zsófia (szerk.) (2013): Iskola a társadalmi térben és időben 2011-2012. II. kötet. PTE „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 280.

Andl Helga – Molnár-Kovács Zsófia (szerk.) (2013): Iskola a társadalmi térben és időben 2011-2012. I. kötet. PTE „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 330.

Andl Helga – Dominek Dalma Lilla – Molnár-Kovács Zsófia (szerk.) (2010): Iskola a társadalmi térben és időben 2009. PTE „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola, Pécs. 230.