Doktori Iskolánk Kitüntetett Törzstagja - Dr. Somos Róbert

2021.03.15-én A köztársasági elnök MAGYAR ÉRDEMREND tisztikeresztje polgári tagozata kitüntetést adományozott Doktori Iskolánk törzstagjának, a filozófia- és vallástörténet, ezen belül a patrisztika területén végzett kutatói-oktatói munkája, valamint a Kárpát-medencei filozófusképzésben és tehetséggondozásban, illetve a pécsi filozófiaoktatás megújításában betöltött szerepe elismeréseként dr. Somos Róbert filozófiatörténész, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet és Társadalomtudományi Kar Filozófia, Művészetelméleti és Klasszikus Tanulmányok Intézete Filozófia Tanszékének egyetemi tanára részére.

Ezúton is gratulálunk és további sikereket kívánunk!

Több információ: Március 15-e alkalmából kitüntetéseket vehettek át a PTE egyetemi polgárai - PTE, univpecs.com

rovat: